Porady
FAQ
Słownik
Sonda
-- LICZNIK --
Licznik: 4313309

CGI - download - wstęp
W tym dziale znajdują się gotowe skrypty CGI, w większości są to programy FREE, ale są  i TRIAL i KOMERCYJNE, te ostatnie aby używać trzeba zarejestrować się na stronie autora i opłacić stosowną kwotę... 
Nie wolno ich używać nielegalnie, a zamieszczone są tutaj w celach demonstracyjnych i reklamowych.

Serwis bbsoft.pl nie udziela żadnych informacji na temat instalacji i konfigurowania skryptów. Jedyne co mogę zapewnić, to programy spakowane ZIP'em są wolne od wirusów, ale nie biorę odpowiedzialności za szkody wynikłe z niewłaściwego użytkowania programów.

Legenda
- skrypt bardzo łatwy w konfiguracji, zazwyczaj wymaga tylko podania jednej lub dwóch ścieżek..
- trochę trudniejszy, ale przy chwili zastanowienia każdy sobie poradzi...
- wymaga pewnej wiedzy na temat skryptów, w większości jest wymagane podanie kilka (naście) parametrów...

Cofnij...Czytaj dalej...
Ciekawe strony WWW
Zabudowa balkonów Warszawa
Zabudowy balkonów w systemie ramowym Warszawa, a także cena innych elementów. Profesjonalna zabudowa balkonu drzwiami przesuwanymi w Warszawie i okolicach, szklenie balkonów i loggi.
Zmniejszenie kosztów produkcji
Jesteśmy firmą konsultingową zajmującą się wdrażaniem projektów usprawniających systemy produkcyjne. Pracujemy z pasją i oddaniem wykorzystując szereg narzędzi z metodologii Lean Management. Poprawa wydajności produkcji Naszym założeniem jest nawiązanie stałej współpracy z Państwem, która będzie prowadziła do ciągłego doskonalenia i rozwoju Waszej firmy.
Tłumacz przysięgły angielski Gliwice
Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, terminowość, poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną, poufność oraz profesjonalny wygląd i redakcję dokumentów.
Program książka przychodów i rozchodów
Program GAMMA ( KPiR ) wraz z rejestrami VAT oraz innymi powiązanymi ewidencjami - to nowoczesny program dla biura rachunkowego jak i dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą. Zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami (VAT 2013 / VAT-7 / VAT-7K / e-deklaracje). Zgodność z przepisami VAT 2013/2014 :
Mayoral ubranka
Sklep LULA - odzież dziecięca prowadzony jest przez firmę Krywax s.c. Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży dziecięcej od 1985 roku. Prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych najmłodszych klientów.
Badania wizerunkowe
Szkolenie kampanie konsulting strategia wizerunek marki employer branding.
Budowanie wizerunku pracodawcy
Wspieramy budowanie wizerunku pracodawcy, szkolenie employer branding, dzielimy się wiedzą, pokazujemy nowoczesne rozwiązania.

skrypty skrypty skrypty