Porady
FAQ
Słownik
Sonda
-- LICZNIK --
Licznik: 4313295

Dla kogo jest ten kurs?
Kurs został udostępniony przez: http://ygreg.and.pl
Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować do autora kursu.

Pisząc ten kurs zakładam, że czytający zna język HTML. Trudno mi powiedzieć czy wystarczy umiejętność posługiwania się edytorem HTML takim jak Front Page, Pajączek itp. bo żadnego nie używam.
Mile widziana byłaby znajomość podstaw programowania, chociaż myślę że i bez tego kurs da się zrozumieć, chociaż może być sporo trudniej. Na pewno przyda się też serwer na którym będzie można umieszczać skrypty, żeby sprawdzić ich działanie.

Dla użytkowników Linuxa wystarczy zainstalowany Apache z modułem do obsługi skryptów php. Serwer Apache można też zainstalować pod Windows - szczegóły w dziale "APACHE for Win"
Kurs jest o skryptach PHP 3.0 - nie wiem ile da się użyć w wersjach wcześniejszych, w późniejszych wszystko powinno działać.

Czym są skrypty PHP?
Skrypty PHP są to programy umieszczane w treści stron WWW. Są one wykonywane przez serwer przed wysłaniem strony do użytkownika. Mają bardzo duże moliwości, ale mimo to są dość proste.
Bardzo łatwa jest obsługa formularzy za pomocą skryptów PHP.
Jedną z największych zalet skryptów PHP jest bardzo łatwa integracja z wieloma bazami danych.

Ten kurs opisuje jedynie wykorzystanie bazy Postgres SQL, ale obsługa innych baz jest podobna. Oprócz tego skrypty PHP mają wiele innych ciekawych możliwości, jak dynamiczne tworzenie obrazków w formacie GIF, i możliwość łatwego wysyłania plików na serwer.
Dzięki temu skrypty PHP stanowią ciekawą alternatywę dla skryptów CGI pisanych w Perlu, czy innych językach.

Cofnij...Czytaj dalej...

Kurs udostępnił:
http://ygreg.and.pl

Ciekawe strony WWW
Zabudowa balkonów Warszawa
Zabudowy balkonów w systemie ramowym Warszawa, a także cena innych elementów. Profesjonalna zabudowa balkonu drzwiami przesuwanymi w Warszawie i okolicach, szklenie balkonów i loggi.
Zmniejszenie kosztów produkcji
Jesteśmy firmą konsultingową zajmującą się wdrażaniem projektów usprawniających systemy produkcyjne. Pracujemy z pasją i oddaniem wykorzystując szereg narzędzi z metodologii Lean Management. Poprawa wydajności produkcji Naszym założeniem jest nawiązanie stałej współpracy z Państwem, która będzie prowadziła do ciągłego doskonalenia i rozwoju Waszej firmy.
Tłumacz przysięgły angielski Gliwice
Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, terminowość, poprawność merytoryczną, leksykalną i gramatyczną, poufność oraz profesjonalny wygląd i redakcję dokumentów.
Program książka przychodów i rozchodów
Program GAMMA ( KPiR ) wraz z rejestrami VAT oraz innymi powiązanymi ewidencjami - to nowoczesny program dla biura rachunkowego jak i dla wszystkich prowadzących działalność gospodarczą. Zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami (VAT 2013 / VAT-7 / VAT-7K / e-deklaracje). Zgodność z przepisami VAT 2013/2014 :
Mayoral ubranka
Sklep LULA - odzież dziecięca prowadzony jest przez firmę Krywax s.c. Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży dziecięcej od 1985 roku. Prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam dobrze zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych najmłodszych klientów.
Badania wizerunkowe
Szkolenie kampanie konsulting strategia wizerunek marki employer branding.
Budowanie wizerunku pracodawcy
Wspieramy budowanie wizerunku pracodawcy, szkolenie employer branding, dzielimy się wiedzą, pokazujemy nowoczesne rozwiązania.

skrypty skrypty skrypty